"Destek Ver, Hayata Geçsin"

 
Ekip Bilgileri:
MEHMET ALİ YILDIRIM: : Endüstriyel tasarımcı. Tasarım, genel mühendislik, modelleme ve modellerin konseptlerin yapımında çalışmaktadır.
HALİT YILDIRIM:Grafik tasarımcı. Tasarım, modellerin ve konseptlerinin yapımında; projenin grafik tasarımını yapmakdır. Aynı zamanda projenin reklam kolunu kendi şirketi olan http://bahcesehirtasarim.com üstlenmiştir.
EYÜP KUTAY: : Emekli uçak teknisyeni. Tasarım üzerinde çalışmaktadır.Siyasal temaslar ve kurumsal iletişimden sorumludur.
İSA TOK:Endüstriyel tasarımcı. Tasarım ve modelleme, modellerin/konseptlerin yapımında çalışmaktadır.
ABDULKADİR KARAMAN: Endüstriyel tasarımcı. Tasarım ve modelleme, modellerin/konseptlerin yapımında çalışmaktadır.
FATİH MEHMET YILDIRIM: Elektrik Elektronik Mühendisi. 1/5 modellemenin elektrik sistemlerini yapmıştır.
(Proje desteklendiği taktirde düşünülen arkadaşlarımız da ekibe dahil edilecektir.)
 
Vizyonumuz ve Misyonumuz
Oluşturduğumuz marka kimliği dahilinde kurumsallaşmak ve ticari satılabilirliği yüksek olan araba konseptleri ortaya çıkarmak.

Tegin çatısı altında 10 segment ve 1 polis arabası olacak şekilde ilk vizyona ait konsept eskizleri tasarladık.

Yaklaşık 9 senedir Sanayi Bakanlığı’na projemizi sunmaktayız.Amacımız hem motor seçenekleriyle hem de özgün tasarımıyla Türk Halkına en iyi şekilde layık olmaktır.

Çalışmalarımızla ilgili bütün belgeler Sanayi Bakanlığı’nda mevcuttur. Sizden istediğimiz çizimlerimizi hayata geçirebilmemiz için bize destek vermenizdir. İnanıyoruz ki gerekli desteklerinizle tasarımlarımız üretime geçecektir. Sayın Cumhurbaşkanı’mızdan, Sayın Başbakan’ımızdan ve Sayın Sanayi Bakanı’mızdan projemize destek vermelerini arz ve talep ederiz.

Gelişen ve büyüyen bu sektörde teknolojinin gerisinde kalmamak için konsept model üretip projemizin seri üretimini yapmak zorundayız. Bunu gerçekleştirebilmek için Türk İş Adamlarından destek bekliyoruz.

İş birliği konusunda:
Sanayi Bakanlığı ve Türk İş Adamlarının destekleriyle ekibimiz Tegin projesini hayata geçirebilir ve yeni projeler üretebilir.